top of page

Our honeycomb comes straight out of the hive and right into our 4x4 boxes.  100% edible you can eat the wax too!  Ask us how we eat our honeycomb- we have so much fun using honeycomb! Priced at 1.50/ounce each box is unique and full of flavor.

Honeycomb

$30.00Price
Quantity
Out of Stock
    bottom of page